محتواي آموزشي

منوي عمومي


لیست سر گروههای آموزشی کشور


*  سر گروههای محترم استانها چنانچه نام شما در لیست وجود ندارد اطلاعات خود را  در اسرع وقت از طریق ایمیل به دبیرخانه ارسال نمایید.
ردیفنام استان برق فنی الکترونیک فنیبرق کاردانش الکترونیک کاردانش
1آذربايجان شرقيسيدرضا معصومي GROUP011محمد شعوري ميلاني GROUP012عطاالله عابدين زاده GROUP013سولماز مشفقي GROUP014
2آذربايجان غربيمجيد مکرم GROUP021مجيد مکرم GROUP022  
3اردبيلرفيع نبوي کيوي GROUP031ابراهيم عزتي GROUP032اکبر محمد جعفري GROUP033ابراهيم عزتي GROUP034
4اصفهانابولفضل طالبيان GROUP041داود افراسياب GROUP042مجتبي آقاجاني GROUP043بهزاد سيد معلمي GROUP044
5البرزاصغر باقري روشتي GROUP051محمد صفرنيا GROUP052  
6ايلامعزت اله محمودي GROUP061رحمت الله ابراهيمي GROUP062عزت اله محمودي GROUP063رحمت الله ابراهيمي GROUP064
7بوشهرخداکرم عمادي GROUP071عادل عباسي GROUP072صادق باراني GROUP073 
8تهراناکبر خادم GROUP081مهشيد سالک GROUP082مهدي کنعاني GROUP083فاطمه بخشيان GROUP084
9چهار محال و بختياري    
10خراسان جنوبيهادي بيدختي GROUP101محمود اطلسي مقدم GROUP102غلامحسين معروف GROUP103مجيد مسعودي پور GROUP104
11خراسان رضوي    
12خراسان شماليمحمد تقي براتي GROUP121محمد تقي براتي GROUP122محمود معرفتي GROUP123محمد زيبائي GROUP124
13خوزستانحسين قلاوندي GROUP131مهدي شهروز GROUP132محمد جعفري زاده GROUP133حمزه کجباف بابا GROUP134
14زنجانخليل حسني GROUP141اکبر نورمحمدي GROUP142اصغر اسکندري GROUP143 
15سمنانسيدمصطفي سيادت GROUP151محمد شمسي پور GROUP152سيدمصطفي سيادت GROUP153محمد شمسي پور GROUP154
16سيستان و بلوچستانيوسف پودينه مقدم GROUP161سيد محمد ايرامنش GROUP162غلامرضا خسروي GROUP163 
17فارسغلامرضا اميري GROUP171 اميرحسين بابائي GROUP173اميرحسين بابائي GROUP174
18قزوينخيرالله رحماني GROUP181حسين لاچيني GROUP182حميد رضا شعباني GROUP183 
19قم علي نيکوصحبت GROUP192 علي نيکوصحبت GROUP194
20کردستان هوشمند قصري GROUP202  
21کرمانوحيد زماني GROUP211رحمان جعفري GROUP212مهرداد پور سلطاني GROUP213رحمان جعفري GROUP214
22کرمانشاهجواد رضايي سياه بيدي GROUP221ياسين نوروزي GROUP222برهان حسيني GROUP223سيروس صديقي GROUP224
23کهگيلويه وبويراحمدحسن دانش پايه GROUP231 حسن دانش پايه GROUP233 
24گلستانمحمد خيجي GROUP241مهدي رضائي GROUP242جواد رفيعي GROUP243مهدي رضائي GROUP244
25گيلان  حسن برقي فومني GROUP253 
26لرستانعنايت اله ميرشادي GROUP261علي پير حياتي GROUP262امين مرادي GROUP263امين مرادي GROUP264
27مازندرانمحمد کاظمي GROUP271منيره کاکويي GROUP272مجتبي محمد پور GROUP273منيره کاکويي GROUP274
28مرکزيحميد رضا کرمي GROUP281مهدي قاسمي نوه محمود آباد GROUP282احسان علي بخشي GROUP283مهدي قاسمي نوه محمود آباد GROUP284
29هرمزگانعلي سالاري GROUP291علي سالاري GROUP292امين رضايي زاده GROUP293امين رضايي زاده GROUP294
30همدانمصطفي حقمرادي نيا GROUP301محمد مهدي احمدي GROUP302حامد صيدي GROUP303مصطفي کاظمي مستقيم GROUP304
31يزدسينا جوادي مهريزي GROUP311کاظم صباغيان GROUP312اميرحسين عبدالرضائيان GROUP313 
32شهرستانهاي تهرانوحيد پازوکي GROUP321وحيد صدر جهاني GROUP322حميد صدر جهاني GROUP323سعيد خامي GROUP324